madenkazı

SANAL PARA(BİTCOİN) NEDİR? NASIL KAZANILIR?

 

 

Sanal Para

Sanal Para Tarihi

Zengin olmak herkesin hayalidir.Günümüzde bu da biraz sanş işidir.Ama günümüzde teknolojik gelişmeler zengin olmayı kolaylaştırıyor.Nasıl mı?  Sanal parayla Bitcoin Samanlıkta  iğne aramaktır. Çünkü sanal dünyanın  bir  birimidir.   Her zaman para ve finans işlerinde risk çok büyüktür.Bitcoin nedir diye sorarsanız.Dolar avro gibi para birimidir.Ama paramız somut değildir.Tamamen SANALDIR.

Hiçbir yere bağlı  değildir. Satoshi Nakamoto tarafından kullanılan bir şifreleme algoritması kullanılmasıdır 2009 yılında bulunulmuştur.Sanal para p2p dir Aracıya gerek yoktur.Bu parada diğer para birimleri gibi alınıp satılabilir . Sadece internetin olması  yetmektedir.

Bu sanal paraların çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır.Ve millet bu paraları kullanmak cezbediyor çünkü kimse bu paraları takip edemiyor ve bu bitcoin gelecekte çoğu kişinin kullandığı bir para birimi olma potansiyeli taşıyor. Bu da bankaları ve borsayı korkutmaktadır. Bu para birimini nasıl kazanabilmek için  mining yapmanız lazım.Ama ne yazık ki bu kişisel bilgisayarlarımızla biraz verimsiz ve kazanmak zordur.

Ama imkansız değildir.Bunun için bir usb bile yeter ama verimsiz  olur  ama yine de birşeyler kazanabilirsiniz .Millet  mining yapmak için binlerce tl para harcıyor ve sistemler kuruyor.evet  evde de bu işi yapabilirsiniz.Bu madenciliğin  çeşitleri bulunmaktadır.onlardan diğer yazımda bahsedeceğim.Bitcoinin alt türevleride bulunmaktadır.

www.halilibrahimletechno.com/iletisim/ 

2 thoughts on “SANAL PARA(BİTCOİN) NEDİR? NASIL KAZANILIR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir